Finále Československého pohára v Spořiciach, Česká republika

15.09.2019 12:02

Poslednýkrát v tejto sezóne sa pretekári stretli na pôde českých Spoříc a zmerali si počas pretekového víkendu sily hneď v troch disciplínach. V sobotu bol na programe slalom a kombinácia a v nedeľu obrovský slalom. Slovenskí pretekári sa opäť nestratili a domov si odniesli množstvo cenných kovov jednak z pretekov, a taktiež za celkové umiestnenie v československom pohári.

SLALOM:

1. miesto: Richard Grygera (prípravka chlapci), Lukáš Lošonský (mladší žiaci), Daniela Grygerová (masters ženy)

2. miesto: Simona Ambrosová (mladšia prípravka dievčatá), Michal Grygera (prípravka chlapci), Filip Schvarc (predžiaci), Lukáš Ceizel (mladší žiaci)

3. miesto: Matúš Noga (starší žiaci), Lenka Keselá (ženy), Dušan Ambros (masters muži)

KOMBINÁCIA:

1. miesto: Richard Grygera (prípravka chlapci), Lukáš Lošonský (mladší žiaci), Daniela Grygerová (masters ženy)

2. miesto: Simona Ambrosová (mladšia prípravka dievčatá), Michal Grygera (prípravka chlapci), Filip Schvarc (predžiaci), Lukáš Ceizel (mladší žiaci), Matúš Noga (starší žiaci)

3. miesto: Dušan Ambros (masters muži)

OBROVSKÝ SLALOM:

1. miesto: Richard Grygera (prípravka chlapci)

2. miesto: Simona Ambrosová (mladšia prípravka dievčatá), Michal Grygera (prípravka chlapci), Filip Schvarc (predžiaci), Lukáš Ceizel (mladší žiaci)

3. miesto: Lukáš Lošonský (mladší žiaci), Matúš Noga (starší žiaci), Lenka Keselá (ženy)

CELKOVÁ KLASIFIKÁCIA:

Prípravka dievčatá: 6. miesto - Simona Ambrosová

Prípravka chlapci: 1. miesto - Richard Grygera, 2. miesto - Michal Grygera, 3. miesto - Krištof Grujbar, 4. miesto - Viktor Grujbar

Predžiaci: 2. miesto - Filip Schvarc

Mladší žiaci: 1. miesto - Lukáš Lošonský, 3. miesto - Lukáš Ceizel

Staršie žiačky: 1. miesto - Ema Nogová

Starší žiaci: 2. miesto - Matúš Noga, 4. miesto - Tomáš Srnánek, 5. miesto - Martin Schvarc

Juniorky a ženy: 3. miesto - Lenka Keselá, 6. miesto - Terézia Ančicová, 7. miesto - Barbora Liptáková, 8. miesto - Barbora Tichá

Juniori a muži: 5. miesto - Šimon Lipták

Masters ženy: 1. miesto - Daniela Grygerová

Masters muži: 1. miesto - Dušan Ambros, 5. miesto - Marek Noga, 7. miesto - Andrej Tichý

Výsledková listina slalomu tu

Výsledková listina kombinácie tu

Výsledková listina obrovského slalomu tu

Výsledková listina celkovej klasifikácie tu

Fotogaléria tu