Majstrovstvá Českej republiky v Spořiciach, Česká republika

15.09.2018 20:54

Uplynulý víkend sa v českých Spořiciach konali Majstrovstvá Českej republiky v slalome, obrovskom slalome a preteky v kombinácii. Tieto preteky taktiež zavŕšili český CILA cup.

Umiestnenie slovenských pretekárov v slalome: 

mladšia prípravka chlapci- 1. miesto Michal Grygera, 2. miesto Richard Grygera, 3. miesto Noel Haško            

prípravka chlapci- 2. miesto Filip Schvarc

predžiačky- 2. miesto Zsoka Hašková

mladší žiaci- 1. miesto Lukáš Lošnský, 2. miesto Lukáš Ceizel

staršie žiačky- 1. miesto Ema Nogová

starší žiaci- 2. miesto Matúš Noga

juniorky a ženy- 4. miesto Lenka Keselá, 6. miesto Terézia Ančicová, 7. miesto Barbora Tichá

juniori a muži- 5. miesto Šimon Lipták

masters ženy- 1. miesto Daniela Grygerová

masters muži- 2. miesto Dušan Ambros, 5. miesto Andrej Tichý, 7. miesto Marek Noga

Umiestenie slovenských pretekárov v kombinácii:

mladšia prípravka chlapci- 1. miesto Richard Grygera, 2. miesto Michal Grygera, 3. miesto Noel Haško

prípravka chlapci- 2. miesto Filip Schvarc

predžiačky- 2. miesto Zsoka Hašková

mladší žiaci- 1. miesto Lukáš Lošonský, 2. miesto Lukáš Ceizel

staršie žiačky- 1. miesto Ema Nogová

starší žiaci- 2. miesto Matúš Noga

juniorky a ženy- 4. miesto Lenka Keselá, 5. miesto Terézia Ančicová, 6. miesto Barbora Tichá

juniori a muži- 3. miesto Šimon Lipták

masters ženy- 1. miesto Daniela Grygerová

masters muži- 3. miesto Dušan Ambros, 6. miesto Andrej Tichý

Umiestnenie slovenských pretekárov v obrovskom slalome:

mladšia prípravka chlapci- 1. miesto Richard Grygera, 2. miesto Michal Grygera, 3. miesto Krištof Grujbar, 4. miesto Noel Haško, 5. miesto Viktor Grujbar

prípravka chlapci- 2. miesto Filip Schvarc

predžiačky- 2. miesto Zsoka Hašková

mladší žiaci- 1. miesto Lukáš Lošonský, 2. miesto Lukáš Ceizel

staršie žiačky- 1. miesto Ema Nogová

starší žiaci- 3. miesto Matúš Noga

juniorky a ženy- 5. miesto Lenka Keselá, 6. miesto Terézia Ančicová

juniori a muži- 2. miesto Šimon Lipták

masters ženy- 1. miesto Daniela Grygerová

masters muži- 4. miesto Dušan Ambros, 6. miesto Marek Noga

Celkové umiestnenie v českom pohári:

Simona Ambrosová- 5. miesto prípravka dievčatá

Richard Grygera- 2. miesto prípravka chlapci

Filip Schvarc- 3. miesto prípravka chlapci

Michal Grygera- 4. miesto prípravka chlapci

Noel Haško- 5. miesto prípravka chlapci

Krištof Grujbar- 6. miesto prípravka chlapci

Viktor Grujbar- 8. miesto prípravka chlapci

Zsoka Hašková- 2. miesto predžiačky

Lukáš Lošonský- 1. miesto mladší žiaci

Lukáč Ceizel- 2. miesto mladší žiaci

Martin Schvarc- 3. miesto mladší žiaci

Ema Nogová- 1. miesto staršie žiačky

Tatiana Ančicová- 2. miesto staršie žiačky

Matúš Noga- 2. miesto starší žiaci

Lenka Keselá- 3. miesto juniorky a ženy

Barbora Tichá- 6. miesto juniorky a ženy

Terézia Ančicová- 7. miesto juniorky a ženy

Barbora Liptáková- 8. miesto juniorky a ženy

Šimon Lipták- 1. miesto juniori a muži

Daniela Grygerová- 1. miesto masters ženy

Dušan Ambros- 2. miesto masters muži

Andrej Tichý- 6. miesto masters muži

Marek Noga- 7. miesto masters muži

Fotogalériu nájdete na našom Facebooku