Majstrovstvá Českej republiky vo Vyššom Brode, Česká republika

11.09.2021 12:46

Záverečný víkend seriálu CILA cup-u v sezóne 2021 sa uskutočnil v meste Vyšší Brod neďaleko rakúsko-českých hraníc. Aj napriek nepriaznivej pandemickej situácii sa v tejto sezóne podarilo usporiadať až 9 kôl československého pohára CILA cup-u, ktorý vyvrcholil pretekmi slalomu, kombinácie a obrovského slalomu práve vo Vyššom Brode. Na pretekoch nemohla chýbať slovenská výprava, ktorú doplnili domáci pretekári z Čiech, pretekári z Poľska a pretekári z Nemecka. Sobotné meranie síl začalo pretekmi slalomu, po ktorom nasledovala kombinácia (jedno kolo slalomu a jedno kolo obrovského slalomu). V nedeľu sa potom pokračovalo posledným kolom CILA cup-u v obrovskom slalome.

Výsledky slovenských pretekárov v slalome:

  • Filip Schvarc - 4. miesto (mladší žiaci)
  • Marek Noga - 7. miesto (masters muži)
  • Andrej Tichý - 8. miesto (masters muži)
  • Lenka Keselá - 2. miesto (juniorky a ženy)
  • Barbora Liptáková - 5. miesto (juniorky a ženy)
  • Ema Nogová - 6. miesto (juniorky a ženy)
  • Terézia Ančicová - 7. miesto (juniorky a ženy)
  • Šimon Lipták - 3. miesto (juniori a muži)
  • Matúš Noga - 9. miesto (juniori a muži)
  • Artur Janáček - 10. miesto (juniori a muži)
  • Martin Schvarc - 14. miesto (juniori a muži)
Výsledky pretekov slalomu tu
 
Výsledky slovenských pretekárov v kombinácii:
 
  • Filip Schvarc - 5. miesto (mladší žiaci)
  • Marek Noga - 5. miesto (masters muži)
  • Lenka Keselá - 2. miesto (juniorky a ženy)
  • Barbora Liptáková - 4. miesto (juniorky a ženy)
  • Terézia Ančicová - 6. miesto (juniorky a ženy)
  • Ema Nogová - 8. miesto (juniorky a ženy)
  • Šimon Lipták - 2. miesto (juniori a muži)
  • Matúš Noga - 8. miesto (juniori a muži)
  • Artur Janáček - 9. miesto (juniori a muži)
  • Martin Schvarc - 11. miesto (juniori a muži)
Výsledky pretekov kombinácie tu
 
Výsledky slovenských pretekárov v obrovskom slalome:
 
  • Marek Noga - 8. miesto (masters muži)
  • Andrej Tichý - 9. miesto (masters muži)
  • Lenka Keselá - 2. miesto (juniorky a ženy)
  • Barbora Liptáková - 3. miesto (juniorky a ženy)
  • Terézia Ančicová - 5. miesto (juniorky a ženy)
  • Ema Nogová - 7. miesto (juniorky a ženy)
  • Šimon Lipták - 3. miesto (juniori a muži)
  • Matúš Noga - 8. miesto (juniori a muži)
  • Martin Schvarc - 9. miesto (juniori a muži)
Výsledky pretekov v obrovskom slalome tu
 
Poradie slovenských pretekárov v celkovej klasifikácii československého pohára:
 
  • Simona Ambrosová - 3. miesto (prípravka dievčatá)
  • Filip Schvarc - 2. miesto (mladší žiaci)
  • Lenka Keselá - 2. miesto (juniorky a ženy)
  • Terézia Ančicová - 5. miesto (juniorky a ženy)
  • Barbora Liptáková - 7. miesto (juniorky a ženy)
  • Ema Nogová - 8. miesto (juniorky a ženy)
  • Barbora Tichá - 10. miesto (juniorky a ženy)
  • Šimon Lipták - 2. miesto (juniori a muži)
  • Matúš Noga - 8. miesto (juniori a muži)
  • Tomáš Srnánek - 9. miesto (juniori a muži)
  • Martin Schvarc - 10. miesto (juniori a muži)
  • Andrej Tichý - 5. miesto (masters muži)
  • Marek Noga - 7. miesto (masters muži)
Celkové poradie československého pohára CILA cup-u tu